Dijital Pazarlama ve Medya Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish

Dijital Agency® İşletmeniz İçin

Ajans Hizmetlerimiz
Vipot'un Oyunu Değiştiren Deneyimi İle Tanışın

Google Reklam Hizmeti (GoogleADS)

Size yeni potansiyel müşteriler kazandıran, anahtar kelimeler satın alarak Google aramalarında üst sıralarda görünmenizi sağlayan Google arama motorunun ücretli servisidir. Google Ads, Google reklam verme konusunda arama ortakları ve içerik ağında reklam yapabilmemizi sağlayan bir reklam sistemidir.

Dijital Pazarlama (SEO, SEM, B2B, B2C)

Dijital pazarlama, bir ürün ya da hizmetin dijital teknolojilerin kullanımı vasıtasıyla (Sosyal Medya ve İnternet) üzerinden pazarlanmasına verilen isimdir. Dijital pazarlama ajansı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya pazarlama ajansı - Dijital Pazarlama Ajansı - İhtiyaçlarınızı tartışmak ve işinize bir kişilik kazandırmak için bugün bizimle iletişime geçin. Çok çeşitli sektörlerdeki müşterileri destekleyen Sosyal Medya Yönetim ajansıyız . Her bütçeye uygun çözümler.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmeti

İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşan SEO, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. SEO Ajansınız organik SEO yükselmesi

Youtube Reklam Hizmeti

Dilediğiniz Bütçede Youtube Reklamlarını Yönetebiliriz ! Detaylı Hedef Kitle Eşleştirmeleriyle, Reklamlarınızı Potansiyel Müşterilerinize Gösteririz. Reklam Alaka Düzeyini Artırarak, Daha Düşük Bütçelerle, Daha Fazla Kişiye Ulaşmanızı Sağlamaktayız. Reklamların İşletmenize Sağladığı Faydayı, Detaylı Raporlamalar ile Sunmaktayız. Kampanya Optimizasyonları Sonrasında %85’e Varan Bütçe Tasarrufu Sağlamaktayız.

İnstagram Reklam Hizmeti

Akıllı Hedefleme Seçenekleriyle En Doğru Tüketiciye Ulaşın. İnstagram'da reklam vererek satışlarınızı en üst düzeye çıkartın

Web Site Yazılımı

Hizmet sürekliliği odaklı tasarım ve yazılımlar sunan web tasarım firması olarak ihtiyaç. duyulan çalışmalarda optimum çözümler sağlayarak işinize değer katmanıza yardımcı oluruz.

E-Ticaret Yazılımı

Firmanıza Özel E-Ticaret Yazılımları Burada Artık Her İşletmenin Varlığını Sürdüre Bilmesi İçin E-Ticaret Sistemlerine İhtiyacı Vardır. Firmanız ve Ürünleriniz İçin Size Özel Yazılımlar İle Hemen Satış Yapmaya Başlayın.

Hakkımızda
"Kaliteli hizmet politikası doğrultusunda hareket eden Profesyonel ekibiyle dijital dünyada Google Reklam, Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik, Reklam Danışmanlığı, İtibar Yönetimi ve Tasarım Hizmeti alanlarında hizmet vermekteyiz. Vipot Agency olarak işletmelerin var olma adımlarını atmaları için çalışmaya devam etmekteyiz verinin ve sunulan hizmetin tanıtılması emeğin paraya dönüşmesini sağlamak en büyük görevimiz ve vizyonumuzdur."

DEVAMI

İNFLUENCER AJANSI
TRENDYOL & ÇİÇEKSEPETİ İNFLUENCER AJANSI
DİJİTAL BLOG
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Markaların Hashtag Stratejisi ve Hashtag Pazarlaması
Hashtag kullanmak eğlenceli olsa da aslında çok önemli bir amacı bulunuyor. Kitlenize uygun hashtagleri kullanarak organik yayılım gösterebilir, daha fazla kullanıcıya ulaşarak paylaşımlarınızdan verim alabilirsiniz.
Reklam Kolaylaştırıldı - Nasıl İnstagram Reklamları oluşturacağız
İnstagram en popüler sosyal medya platformudur ve her geçen gün gelişim göstermektedir. Başlangıçta yalnızca eğlence amaçlı olan platform günümüzde daha çok uygun amaçlar için kullanılmaya başlamıştır. İnstagram da para kazanabilir, ünlü olabilir ve markalarınızı, tanıtabilirsiniz.
GOOGLE Reklamcılığı ve Reklamları
Google Ads, reklamveren olarak, reklamınızın tıklanması için ödemek istediğiniz maksimum teklif tutarını seçtiğiniz bir teklif verme sistemine dayanır . Teklifiniz ne kadar yüksek olursa, yerleşiminiz o kadar iyi olur. Teklif vermek için üç seçeneğiniz vardır: TBM, BGBM veya CPE. TBM veya tıklama başına maliyet, reklamınıza yapılan her tıklama için ödediğiniz tutardır.
Negatif SEO Saldırılarından Kurtulmanın Yolları
Negatif SEO, Google ile itibarınıza zarar vermek ve rakiplerin arama motoru sıralamarını çalmak için web sitenizde kötü amaçlı taktikler kullanmakla ilgilidir. Daha önce, negatif SEO, şüpheli banner reklamları olan bir web sitesini ele geçirmek kadar kolaydı. Fakat şimdilerde negatif SEO’su daha karmaşık hale geldi.
Online İşinizde Başarılı Olmak İçin İhtiyacınız Olan 7- E-Ticaret Aracı
Başarısız e-ticaret girişimcilerinin yaptığı en büyük hatalardan biri, bir web sitesini başlatmaya zorlamak veya acele etmektir. Web sitenizi başlatmak için yalnızca bir şansınız var ve bunu mahvedemezsiniz. Alan adınızı satın almak ve bir tür "Yakında Gelecek" sayfası açmak sorun değil, ancak önemli bir temel çalışma (SEO, içerik pazarlaması , sosyal medya , ücretli reklamcılık vb.
GOOGLE ADS Reklam Metni Yazma Teknikleri
Google Ads Etkili Reklam Metinleri Nasıl Yazılır metin yazarlığı, bir kampanyanın performansını ve başarısını etkileyen çok önemli unsurdur. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve tıklama oranınızı yükseltmek için ADS metinlerinin çok iyi hazırlanmış olması gerekir.
DİJİTAL DÜNYADA YERİNİZİ ALIN?
Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz
Pazarlama Stratejisi
-Dijital Strateji Geliştirme - Rekabet ve Pazar Analizi - Performans & Kampanya Analizi - Hedef Kitle Segmentasyonu
Performans Pazarlama
-Arama Motoru Reklamları - Arama Motoru Optimizasyonu - Sosyal Medya Reklamları - Youtube Reklamları - Yandex Reklamları
Dönüşüm Optimizasyonu
- Web Analiz - A/B Testi - İçerik Pazarlama Stratejisi - UX / UI - Pazarlama Otomasyonu
Be İn Digital
Nasıl yardımcı olabiliriz?