Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti - Sosyal Medya Ajans Fiyatları
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
3 Şubat 2022, Perşembe
Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti - Sosyal Medya Ajans Fiyatları
Sosyal Medya Ajanslarının fiyatları anlaşacağınız sosyal medya yönetim paketlerine göre değişiklik göstermektedir 1000 TL başlayarak 5000 TL kadar çıkan sosyal medya danışmanlık ücretleri bulunmaktadır. Sosyal Medya Ajanslarının fiyat teklifleri profesyonel ajanslar için 2000 TL - 5000 TL arasındadır. Peki Fiyatlar nasıl belirleniyor?
Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti - Sosyal Medya Ajans Fiyatları

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi işletmenin alacağı sosyal medya hizmetlerine göre değişiyor. E-ticaret sayfanız için çok daha profesyonel çalışmanız gerekecektir çünkü para kazanıyorsunuz ve en iyisi için çalışan bir ajans ihtiyaç olucaktır. Sadece bölgesel olarak çalışıyorsanız uygun fiyatlı paketler çözüm olur sadece profesyonel tasarımlar ve kampanyalar yeterlidir tabi reklam ile destek vermeden asla kazanç olmaz burda 2 ayrı bütçe söz konusu olucaktır reklam için ayrı bütçe ajans için ayrı bütçe ayırmalısınız sosyal medya reklamları çok pahallı değil oluşturulucak kitle için reklamlara ayıracağınız bütçeler düşük olabilir şöyle düşünelim reklam bütçeniz haftalık 1000 tl  diyelim bu reklamların size getirisi verdiğiniz veya sattığınız ürene göre kazanç ortalaması bulmak mümkün bir kazak satıyor olun kazak 100tl günde 5 kişi sadece kazak alırsa 500tl kargo vb çıkarsak size kalan 400tl haftalık olarak hesaplarsak sadece bir üründen 6 günde 2400tl kazanırsınız 400tl hesapladık 100tl kargo çıkıyoruz 500tl toplam kazanç reklamdan gelenler farklı ürünleride alabilir bu sipariş 1000 2000tl bile olabilir günlük bu kazançlar göz önünde bulundursak ajans ödemesi ve reklam harcamanız çok düşük olur. İşletmeniz normal ziyaret ile ürün veya hizmet sunuyor ise kazançlar dahada farklı olur. Burda önemli olan elden ödeme ve takit seçenekleri değerlendirilir yapılan kampanyaların fiyat ve ilgiside önemlidir.

Sosyal medya yönetimi almaya karar verdiğinizde öncelikle araştırdığınız ajansların verdikleri fiyatlarda size sundukları hizmetleri mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Bazı ajanslar 1000TL fiyat verebilir bu fiyatlara sadece aylık 30 Adet post tasarımı ve özel gün tasarımları dahil oluyor. Reklam Yönetimi dahil olursa fiyatlar yüksektir.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Hangi paketler daha çok tercih edilmelidir?

Firmanıza göre seçtiğiniz çalışma paketi çok önemli marka bilinirliği artıran müşterinin aradığını sosyal medya hesabınızdan hemen ulaşması ve sosyal medya hesabının tatmin edici düzeyde olması çok önemli sosyal medyada önemli olan paylaşımın çokluğu ve sıklığıdır diğer yazanlar sizin için arka planda işleyen ajans tarafından destek verilen hizmetlerdir. 3 faktör sizi etkiler düzenli post paylaşımı, metin yazıları, ve reklamlar olmazsa olmazdır bunlara yatırım yapın Paranızı boşuna harcamayın!!! Uygun bütçelere inmeyin eğer markanızın iyi yerlere gelmesini istiyor ve kısa sürede satışlarınızı artırmayı düşünüyorsanız 2 ay reklama yüklenmeniz gerekir yatırım yapmadan verim almanız mümkün değil dünya genelinde her firma reklama ihtiyaç her zaman duymuşdur duymaya devam edecektir. Ajansın yaptığı tasarımlar, reklam kampanyaları, re-post çalışmaları, gibi bir çok önemli unsur fiyat belirler.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNi NELER KAPSAR?

 • Ürün ve Hizmetlerinize özel şablon ve görsel tasarımlar
 • Özel gün tasarımları
 • Kampanya tasarımları
 • Öne çıkanların düzenlenmesi
 • sayfa yapısının düzenlenmesi
 • Reklam tasarımları
 • Reklam yönetimi
 • İçerik pazarlama
 • Organik büyüme
 • Sosyal medya etkileşimlerini yükseltmek
 • Marka bilinirliğini artırmak
 • Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekme
 • Ürünleri profesyonel şekilde sergilemek
 • İşletmenizin markasını kalıcılaştırmak

SOSYAL MEDYA YÖNETİM VE DANIŞMANLIĞI İÇİN HEMEN TEKLİF ALIN!

Profesyonel sosyal medya yönetimi nedir?

Profesyonel sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesaplarının hedef kitle analizi sonrasında belirlenen sosyal medya yönetimi stratejisine göre belirli bir plan dahilinde yürütülmesidir.

Bu hedeften yola çıkarsak işletmeniz için gereken günlük en az 1-2 post paylaşımı, hastag doğru belirlenmesi, açıklama metinlerinin benzersiz olması, ve reklam ile kampanya postlarının haftalık olarak düzenli paylaşılmasıdır buna haftalık video paylaşılması dahil edersek hafta 1 adet olursa toplam ödemeniz gereken tutar ajansa göre 1500TL İLE 2500TL arasında olucaktır. Sayfanızı ilk aldındığında öne çıkan kapak düzenlemeleri profil düzenlemeside ajans tarafından yapılmak zorundadır. Bütçenize göre daha uygun paket isterseniz sadece aylık 20 post 1 2 video, reklam ve kampanya tasarımları için daha uygun fiyatlara anlaşabilirsiniz burda önemli olan ajans ile ne kadar çalışacağınızdır ajans ile 1 yıllık sözleşme yapmanız faydanıza olur fiyatlar daha uygun tutulucaktır.

GOOGLE REKLAM AJANS FİYATLARI 

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIĞI

TASARIM ÇALIŞMALARIMIZ
Sosyal medya ajansısoysal medya ajansısosyal medya agency


sosyal medya yönetimisosyal medya yönetimisosyal medya danışmanlığı

sosyam medya tasarımıEtiketler
sosyal medya yönetimi
sosyal medya ajans fiyatları
sosyal medya yönetim fiyatları
sosyal medya ajansı paketleri
sosyal medya ajansı
instagram sosyal medya yönetimi
instagram yönetim fiyatları
sosyal medya danışmanlık ajansı
dijital pazarlama fiyatları
kurumsal sosyal medya yonetimi
sosyal medya yonetimi instagram
Sosyal Medya Yönetimi fiyat
Sosyal medya Yönetimi Instagram
profesyonel sosyal medya yonetimi
sosyal medya yonetimi eksi
social media agency
social media management
social media consultancy
social media design
Be İn Digital