Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Web Site Yazılımı
Buradasınız: Anasayfa / Ajans Hizmetlerimiz
Web Site Yazılımı
Web Site Yazılımı

Web Sitesi Nedir?

Web sitesi, tek bir alan adını paylaşan, yayınlanmış birbirine bağlı web sayfalarının bir koleksiyonudur. Web siteleri bireyler, gruplar, şirketler veya kuruluşlar tarafından çeşitli amaçlar için oluşturulabilir ve sürdürülebilir.

Web sitesi, bireylerin veya işletmelerin dünya çapındaki kullanıcılara ürün ve hizmetler sunduğu dijital bir platformdur. Ayrıca web sitesini bir reklamın yüzü olarak  da görebilirsiniz. Bu, ürün ve hizmetlerinizin kullanıcılarına ulaşmanın çok etkili bir yoludur. Tabi ki bazı web sitelerinin farklı özellik ve işlevlere sahip olduğunu söylemeliyiz.

Profesyonel Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir web sitesinin ziyaretçiler tarafından daha iyi tanınması için site içeriğinin ziyaretçiye faydalı, etkili ve özlü bir şekilde iletilmesi önemlidir. İnternet kullanıcıları aradıkları içeriği, resimleri veya videoları hızlı ve kolay bir şekilde bulmak isterler. Sitenizde gezinirken linklere, içeriklere ve menülere ulaşmakta zorlanıyorsanız hemen siteyi kapatın ve bu sitede vakit kaybetmeyin. Sitenin etkili ve sade içeriği, aradıklarını bulmalarını ve harekete geçmelerini kolaylaştırıyor.

Profesyonel web tasarımı, web siteleri, şirketin çevrimiçi vitrini oldukları için şirketi potansiyel müşterilere en iyi şekilde yansıtmalıdır. Ajansın kendisi, web sitenizi profesyonel hale getirebilmeleri için profesyonel ve kurumsal olmalıdır.

İnsanlar internet sitelerinde çok daha fazla zaman geçirmeye başlıyor. İnternet siteleri sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılıyorlar. Bu nedenle kurum ve işletmelerin kendi marka değerleri için özel internet sitelerine ihtiyaçları vardır.

Etkili ve basit web sitesi tasarımının, karmaşık ve dağınık web sitelerine göre birçok avantajı vardır. Web sitesi ziyaretçileri tarafından kolay tanınması, mesajın alıcıya etkili ve en kısa yoldan iletilmesi anlamına gelir.

Web sitesi tasarımı ve içeriği, satışları artırmanın, geniş bir kitleye ulaşmanın ve daha yüksek bir kalite düzeyine ulaşmanın anahtarıdır. İlk olarak, bir tasarım oluşturmanız gerekir. Ardından sitenin geri kalanına geçin. Sayfayı oluşturan renklere, içerik olarak yüklemek istediğiniz fotoğraflara, makalenin nasıl yazılacağına ve nereye ekleneceğine karar vermeli ve bir taslak oluşturmalısınız. Belirli bir tasarımı göz önünde bulundurarak daha sonra yazılım kısmına geçebilirsiniz. Ancak bu iş için yeterli bilgiye sahip olmanız gerekir. Kodlama, yazılım işinin bir parçasıdır. Bu konuda bilginiz yoksa mutlaka bilgi sahibi olmanız ya da bu konuda bilgisi olan çalışanlardan yardım almanız gerekmektedir. Bu işin maliyeti biraz yüksek olabilir ancak web sitesi firmanızın veya kurumunuzun geniş bir kitleye ulaşmasını ve sizi daha ileriye taşımasını sağladığı için oldukça önemlidir.

Web Tasarım Ajansı Nedir?

İnternet üzerinden eriştiğimiz, bilgi akışını hızlandırdığımız, haber aldığımız, ürün ve hizmet sağladığımız bir sitenin bütünlüğüne web sitesi denir. Bu web sitelerini profesyonelce tasarlayan, özel hizmetler sunan ve müşterileri için çözümler üreten şirketler, web tasarım ajansları olarak bilinir. Bir web sitesine sahip olmak oldukça önemlidir. Günümüzde her şey dijital bir platformun oluşumunu göstermektedir. Bir web siteniz varsa kurumsal kimliğiniz için çok önemlidir. Web tasarım ajanslarının geldiği yer burasıdır. Web sitenizi oluşturma ve çalışmalarınızı kaliteli bir şekilde tanıtma adımlarında size rehberlik etmektedir.

Kurumsal Web Tasarım İçerik Özellikleri

 1. Kurumsal Tanıtım                      
 2. 5 Seviyeli Kategori Sistemi
 3. Sınırsız Ürün Ekleme
 4. Anket, Form
 5. İnsan Kaynakları
 6. Google Maps
 7. Site içi arama
 8. Haberler, Duyurular
 9. Basın Materyalleri
 10. Finans Verileri
 11. Portfolyo
 12. Teklif Talep Sistemi
 13. Animasyon Alanı
 14. Sosyal Medya Entegrasyonu
 15. Bayi Listesi
 16. Foto Galeri
 17. Video Galeri
 18. E-ticaret Entegrasyonu
 19. Üyelik Sistemi
 20. Banner Tanıtım Alanları
 21. Diğer Özel İstekleriniz

Web Tasarım Ajansı Hizmetleri

 • -Web sitesi tasarımı
 • -Web yazılım
 • -Logo tasarımı
 • -Banner tasarım
 • -Kurumsal kimlik tasarımı
 • -Katalog tasarımı
 • -İnternet reklamcılığı
 • -Sosyal medya yönetimi
 • -Dijital pazarlama
 • -Google Adwords reklamları
 • -Arama motoru optimizasyonu

VİPOT REKLAM AGENCY OLARAK NELER SUNUYORUZ

2010 yılından bu yana müşterilerimize yenilikçi, kullanımı kolay ve yaratıcı tasarımlar sunuyoruz. Türkiye’de en fazla özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansına sahip tam hizmet ajansıyız. Vipot Reklam Danışmanlık, şirketin kurumsal yapısına uygun yenilikçi ürünler yaratmak için hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınmaktadır.

Web tasarımı yaparken her kullanıcı için kullanması rahat web siteleri oluşturuyoruz. Tasarımlarımızı en son teknoloji ile destekliyoruz. Amacımız müşterilerimize bir web sitesinden daha fazlasını sunmaktır.

Sizin isteklerinize göre web siteleri tasarlayıp, istediğiniz web sitesini oluşturuyoruz. Kurumsal site oluştururken firmanın kurumsal rengini ve kurumsal çalışmasını göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz.

Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri için Vipot Reklam Danışmanlık Ajansı olarak isteklerinizi birebir yerine getirmek için çok çalışmaktayız. İstediğiniz zaman sizde hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda web site tasarımcısı olarak oldukça makul fiyatlar vermekteyiz. Sizde bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UZMAN OLDUĞUMUZ WEB TASARIM DİLLERİ

HTML,CSS,JS,PHP,Python,Ruby,ASP,XML,JAVA,OpenCard

Kişiselleştirilmiş web sitesiyle rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bu sayede potansiyel müşterilerinizi artırmış olacaksınız.

Vipot Reklam Agency olarak en uygun tasarımı hazırlamak ve markanıza değer katmak için her daim yanınızdayız.

Be İn Digital