Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
YouTube Reklamları Nasıl Yayınlanır ve İşiniz Nasıl Büyür?
Youtube reklamları ile işinizi ve marka bilinirliğinizi milyonlara ulaştırın. Uygun ve düşük bütçesi olan işletmeler için en doğru reklam seçenekleri arasında yer alan youtube reklamları ile cironuzu artırabilirsiniz.
Teknosa İnfluencer Sensin Paylaş Kazan Sistemi
Teknosa’nın influencer sensin! Teknosa'da yer alan yüzbinlerce üründen seç ve sevdiklerinle paylaş. Aylık 5000 TL ye kadar linklerinden nakit gelir elde etme hakkı kazan! Performansını hesabım sayfasından detaylı olarak takip edebilirsin! Kazancınız 100 TL baremine ulaştıktan sonra, ilk ödeme döneminde hesabınıza alabiliceksiniz.
Google Reklam Yönetimi İçin Ajans Fiyatları - VipotReklam
Google reklamları konusunda uzmanlaşmış ajanslar deneyime ve reklam kampanyalarına göre sizlere fiyat vermektedirler. Bazı ajanslar büyüklük ve giderlerine göre size hizmet bedeli verirler. Neden uzmanından reklam danışmanlığı almalısınız?
Bolu Dijital Reklam Ajansı - VipotReklam
Bolu Dijital Performans ve Reklam Ajansı Tüm Dijital Mecralarda Reklam Planlamaları - Strateji Geliştirme - Dijital Medya Reklamları - Zengin İçerik Yönetimi Satış Odaklı Reklam Stratejileri Web Tasarım, Reklam, SEO hizmetlerimizden yararlanın
Google Ads Uzman Modunda Reklam Nasıl Verilir
Google Ads, Google Corporation tarafından sağlanan içeriğe dayanan bir reklamcılık hizmetidir. Bu reklam formatı ile, kullanıcı arama çubuğuna belirli bir arama sorgusu yazdığında, ekranda doğal arama sonuçlarına ek olarak “Reklam” etiketli teklifler görüntülenir.
İnstagramda Takipçi Artırma Nasıl Artırılır? 0dan 10k takipçiye
instagram biyografinizle nasıl daha fazla takipçi kazanabilirsiniz; Takipçileri çekmek için yaratıcılığı ve içeriği kullanma; Takipçi dostu hashtag'ler nasıl kullanılır!
Trendyol influencer işbirliği
Trendyol ile işbirliği yapmak istiyorsanız trendyol kayıtlı partner ajans ile çalışmanız gerekmektedir. Trendyol işbirliği süreçlerinde link paylaşarak kazanç elde edebilirsiniz.
Google ADS Reklam Danışmanlığı - VipotReklam
Ekibimiz, hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmak için Google Ads danışmanlık hizmetleri sunar. İşletmenizin yeni müşteriler çekmek ve satış hedeflerini aşmak için ihtiyaç duyduğu Google Reklam danışmanlarıyız.
BAŞARILI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İÇİN 14 İPUCU
Giderek daha fazla çevrimiçi kullanıcıyla, büyük ve küçük tüm işletmelerin etkili bir sosyal medya varlığını sürdürmesi gerekiyor. Sosyal medya yönetimi, bir şirketin var olması ve sosyal medyadaki varlığını etkin bir şekilde sürdürmesi için gerçekten ihtiyaç duyduğu şeydir.
Markaların Hashtag Stratejisi ve Hashtag Pazarlaması
Hashtag kullanmak eğlenceli olsa da aslında çok önemli bir amacı bulunuyor. Kitlenize uygun hashtagleri kullanarak organik yayılım gösterebilir, daha fazla kullanıcıya ulaşarak paylaşımlarınızdan verim alabilirsiniz.
Reklam Kolaylaştırıldı - Nasıl İnstagram Reklamları oluşturacağız
İnstagram en popüler sosyal medya platformudur ve her geçen gün gelişim göstermektedir. Başlangıçta yalnızca eğlence amaçlı olan platform günümüzde daha çok uygun amaçlar için kullanılmaya başlamıştır. İnstagram da para kazanabilir, ünlü olabilir ve markalarınızı, tanıtabilirsiniz.
GOOGLE Reklamcılığı ve Reklamları
Google Ads, reklamveren olarak, reklamınızın tıklanması için ödemek istediğiniz maksimum teklif tutarını seçtiğiniz bir teklif verme sistemine dayanır . Teklifiniz ne kadar yüksek olursa, yerleşiminiz o kadar iyi olur. Teklif vermek için üç seçeneğiniz vardır: TBM, BGBM veya CPE. TBM veya tıklama başına maliyet, reklamınıza yapılan her tıklama için ödediğiniz tutardır.
Be İn Digital