Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
İnstagramda Takipçi Artırma Nasıl Artırılır? 0dan 10k takipçiye
instagram biyografinizle nasıl daha fazla takipçi kazanabilirsiniz; Takipçileri çekmek için yaratıcılığı ve içeriği kullanma; Takipçi dostu hashtag'ler nasıl kullanılır!
Trendyol influencer işbirliği
Trendyol ile işbirliği yapmak istiyorsanız trendyol kayıtlı partner ajans ile çalışmanız gerekmektedir. Trendyol işbirliği süreçlerinde link paylaşarak kazanç elde edebilirsiniz.
Google ADS Reklam Danışmanlığı - VipotReklam
Ekibimiz, hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmak için Google Ads danışmanlık hizmetleri sunar. İşletmenizin yeni müşteriler çekmek ve satış hedeflerini aşmak için ihtiyaç duyduğu Google Reklam danışmanlarıyız.
BAŞARILI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İÇİN 14 İPUCU
Giderek daha fazla çevrimiçi kullanıcıyla, büyük ve küçük tüm işletmelerin etkili bir sosyal medya varlığını sürdürmesi gerekiyor. Sosyal medya yönetimi, bir şirketin var olması ve sosyal medyadaki varlığını etkin bir şekilde sürdürmesi için gerçekten ihtiyaç duyduğu şeydir.
Markaların Hashtag Stratejisi ve Hashtag Pazarlaması
Hashtag kullanmak eğlenceli olsa da aslında çok önemli bir amacı bulunuyor. Kitlenize uygun hashtagleri kullanarak organik yayılım gösterebilir, daha fazla kullanıcıya ulaşarak paylaşımlarınızdan verim alabilirsiniz.
Reklam Kolaylaştırıldı - Nasıl İnstagram Reklamları oluşturacağız
İnstagram en popüler sosyal medya platformudur ve her geçen gün gelişim göstermektedir. Başlangıçta yalnızca eğlence amaçlı olan platform günümüzde daha çok uygun amaçlar için kullanılmaya başlamıştır. İnstagram da para kazanabilir, ünlü olabilir ve markalarınızı, tanıtabilirsiniz.
GOOGLE Reklamcılığı ve Reklamları
Google Ads, reklamveren olarak, reklamınızın tıklanması için ödemek istediğiniz maksimum teklif tutarını seçtiğiniz bir teklif verme sistemine dayanır . Teklifiniz ne kadar yüksek olursa, yerleşiminiz o kadar iyi olur. Teklif vermek için üç seçeneğiniz vardır: TBM, BGBM veya CPE. TBM veya tıklama başına maliyet, reklamınıza yapılan her tıklama için ödediğiniz tutardır.
Negatif SEO Saldırılarından Kurtulmanın Yolları
Negatif SEO, Google ile itibarınıza zarar vermek ve rakiplerin arama motoru sıralamarını çalmak için web sitenizde kötü amaçlı taktikler kullanmakla ilgilidir. Daha önce, negatif SEO, şüpheli banner reklamları olan bir web sitesini ele geçirmek kadar kolaydı. Fakat şimdilerde negatif SEO’su daha karmaşık hale geldi.
Online İşinizde Başarılı Olmak İçin İhtiyacınız Olan 7- E-Ticaret Aracı
Başarısız e-ticaret girişimcilerinin yaptığı en büyük hatalardan biri, bir web sitesini başlatmaya zorlamak veya acele etmektir. Web sitenizi başlatmak için yalnızca bir şansınız var ve bunu mahvedemezsiniz. Alan adınızı satın almak ve bir tür "Yakında Gelecek" sayfası açmak sorun değil, ancak önemli bir temel çalışma (SEO, içerik pazarlaması , sosyal medya , ücretli reklamcılık vb.
GOOGLE ADS Reklam Metni Yazma Teknikleri
Google Ads Etkili Reklam Metinleri Nasıl Yazılır metin yazarlığı, bir kampanyanın performansını ve başarısını etkileyen çok önemli unsurdur. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve tıklama oranınızı yükseltmek için ADS metinlerinin çok iyi hazırlanmış olması gerekir.
Yeniden Web Site tasarımı ve Güncelleme
Dijital ve zaman değişiyor. Rakipleriniz büyüyor. En iyi satış ve pazarlama yatırımı statünüzü korumak için web sitenizin uyum sağlaması ve büyümesi gerekir. Ancak bir web sitesinin güncellenmesi veya tamamen yeniden tasarlanması gerekip gerekmediğini nasıl anlayabilirsiniz?
HEPSİBURADA PREMİUM NEDİR? NASIL ÜYE OLUNUR?
Hepsiburada Premium üyelik hizmetini insanlara sundu. 1 Temmuz'dan itibaren Hepsiburada, "Hepsiburada Premium" adlı bir pakette piyasaya çıktı. 1998 yılından beri faaliyet gösteren online alışveriş sitesi Hepsiburada, Premium özellikleri, üyelik bilgileri ve fiyatları gibi detaylarla merak uyandırıyor.
Be İn Digital