Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
BAŞARILI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İÇİN 14 İPUCU
Giderek daha fazla çevrimiçi kullanıcıyla, büyük ve küçük tüm işletmelerin etkili bir sosyal medya varlığını sürdürmesi gerekiyor. Sosyal medya yönetimi, bir şirketin var olması ve sosyal medyadaki varlığını etkin bir şekilde sürdürmesi için gerçekten ihtiyaç duyduğu şeydir.
Markaların Hashtag Stratejisi ve Hashtag Pazarlaması
Hashtag kullanmak eğlenceli olsa da aslında çok önemli bir amacı bulunuyor. Kitlenize uygun hashtagleri kullanarak organik yayılım gösterebilir, daha fazla kullanıcıya ulaşarak paylaşımlarınızdan verim alabilirsiniz.
Reklam Kolaylaştırıldı - Nasıl İnstagram Reklamları oluşturacağız
İnstagram en popüler sosyal medya platformudur ve her geçen gün gelişim göstermektedir. Başlangıçta yalnızca eğlence amaçlı olan platform günümüzde daha çok uygun amaçlar için kullanılmaya başlamıştır. İnstagram da para kazanabilir, ünlü olabilir ve markalarınızı, tanıtabilirsiniz.
GOOGLE Reklamcılığı ve Reklamları
Google Ads, reklamveren olarak, reklamınızın tıklanması için ödemek istediğiniz maksimum teklif tutarını seçtiğiniz bir teklif verme sistemine dayanır . Teklifiniz ne kadar yüksek olursa, yerleşiminiz o kadar iyi olur. Teklif vermek için üç seçeneğiniz vardır: TBM, BGBM veya CPE. TBM veya tıklama başına maliyet, reklamınıza yapılan her tıklama için ödediğiniz tutardır.
Negatif SEO Saldırılarından Kurtulmanın Yolları
Negatif SEO, Google ile itibarınıza zarar vermek ve rakiplerin arama motoru sıralamarını çalmak için web sitenizde kötü amaçlı taktikler kullanmakla ilgilidir. Daha önce, negatif SEO, şüpheli banner reklamları olan bir web sitesini ele geçirmek kadar kolaydı. Fakat şimdilerde negatif SEO’su daha karmaşık hale geldi.
Online İşinizde Başarılı Olmak İçin İhtiyacınız Olan 7- E-Ticaret Aracı
Başarısız e-ticaret girişimcilerinin yaptığı en büyük hatalardan biri, bir web sitesini başlatmaya zorlamak veya acele etmektir. Web sitenizi başlatmak için yalnızca bir şansınız var ve bunu mahvedemezsiniz. Alan adınızı satın almak ve bir tür "Yakında Gelecek" sayfası açmak sorun değil, ancak önemli bir temel çalışma (SEO, içerik pazarlaması , sosyal medya , ücretli reklamcılık vb.
GOOGLE ADS Reklam Metni Yazma Teknikleri
Google Ads Etkili Reklam Metinleri Nasıl Yazılır metin yazarlığı, bir kampanyanın performansını ve başarısını etkileyen çok önemli unsurdur. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve tıklama oranınızı yükseltmek için ADS metinlerinin çok iyi hazırlanmış olması gerekir.
Yeniden Web Site tasarımı ve Güncelleme
Dijital ve zaman değişiyor. Rakipleriniz büyüyor. En iyi satış ve pazarlama yatırımı statünüzü korumak için web sitenizin uyum sağlaması ve büyümesi gerekir. Ancak bir web sitesinin güncellenmesi veya tamamen yeniden tasarlanması gerekip gerekmediğini nasıl anlayabilirsiniz?
HEPSİBURADA PREMİUM NEDİR? NASIL ÜYE OLUNUR?
Hepsiburada Premium üyelik hizmetini insanlara sundu. 1 Temmuz'dan itibaren Hepsiburada, "Hepsiburada Premium" adlı bir pakette piyasaya çıktı. 1998 yılından beri faaliyet gösteren online alışveriş sitesi Hepsiburada, Premium özellikleri, üyelik bilgileri ve fiyatları gibi detaylarla merak uyandırıyor.
Yeni Başlayanlar İçin YouTube Reklamları - YouTube'da Nasıl Reklam Verilir
YouTube reklamları , YouTube'da öne çıkan reklamlardır . YouTube reklamları videolarda, ana sayfada, aramalarda veya kanallarda görüntülenebilir.
Google ADS Tıklama Sahtekarlığı Nasıl Önlenir?
Google Ads hesabınızda geçersiz tıklamalar mı var ? Vicdansız rakiplerin kötü niyetli saldırılarından kendinizi nasıl koruyacağınızı öğrenin... Önemli ölçüde reklam engelleme stratejileri vardır.
İNFLUENCER Nedir? VipotReklam
İnfluencer Nedir: İnfluencer her ne kadar etkileyen veya kitlesi olan kişi olsada günümüzde influencer büyük pazar yerlerinden kazanç elde etmeye başladı artık neredeyse herkes influencer olarak kazanç elde edebiliyor. İçerik üretenler ile influencer'ların ayrılması gerektiğini düşünüyoruz içerik üreten artık fenomen haline geliyor ve sadece influencer olarak değil kullandığı platformlardan'da kazanç elde edebiliyor.
Be İn Digital