Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Yeni Başlayanlar İçin YouTube Reklamları - YouTube'da Nasıl Reklam Verilir
YouTube reklamları , YouTube'da öne çıkan reklamlardır . YouTube reklamları videolarda, ana sayfada, aramalarda veya kanallarda görüntülenebilir.
Google ADS Tıklama Sahtekarlığı Nasıl Önlenir?
Google Ads hesabınızda geçersiz tıklamalar mı var ? Vicdansız rakiplerin kötü niyetli saldırılarından kendinizi nasıl koruyacağınızı öğrenin... Önemli ölçüde reklam engelleme stratejileri vardır.
İNFLUENCER Nedir? VipotReklam
İnfluencer Nedir: İnfluencer her ne kadar etkileyen veya kitlesi olan kişi olsada günümüzde influencer büyük pazar yerlerinden kazanç elde etmeye başladı artık neredeyse herkes influencer olarak kazanç elde edebiliyor. İçerik üretenler ile influencer'ların ayrılması gerektiğini düşünüyoruz içerik üreten artık fenomen haline geliyor ve sadece influencer olarak değil kullandığı platformlardan'da kazanç elde edebiliyor.
Kurumsal Firmalar İçin Web Sitesinin Önemi - Web Tasarım
Web tasarım, kullanıcıların internet üzerinden hizmet veya ürünlerinize ulaşmasını sağlayan dijital hizmet aracıdır. Markanıza uygun yapı ile tasarlanır ve markanın dijital yüzü halini alır.
GittiGidiyor Kapatılıyor - GittiGidiyor Türkiye Pazarından Çekiliyor
Ebay: GittiGidiyor Türkiye pazarından çekilme kararı aldı. Kullanıcılarına veda etti.
E-Ticaret Nedir? - E-Ticaret Türleri?
Çevrimiçi veya elektronik ticaret olarak da bilinen e-ticaret, malların internet üzerinden satışını ve dağıtımını ifade eder. Dijital pazar yerleri veya kendi mağaza sistemleri, alıcıların günün her saatinde çevrimiçi alışveriş yapmalarını sağlar. E-ticaret için temsilci satış alanları olan bir sabit mağaza gerekli değildir.
İnfluencer Marketing - İnfluencer Ne Demek?
Hızla dijitalleşen dünyamızın bir sonucu olarak insanların satın alma alışkanlıkları da değişim göstermeye başlamıştır. Bu durum influencerların önem kazanmasına yol açmıştır influencer ile çalışmak ürünün markalaşması ve işletmeler için önemli hale gelmiştir.
Summer Startup Workshop 14 Haziran'da Başlıyor - KHAS
Kadir Has Üniversitesi Kariyer Ofisi ve Fullsepp işbiliğiyle ilk kez düzenlenen Summer Startup Workshop bu yaz 14 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında 7 atölye, birçok proje ve alanında uzman konuşmacıların katılımıyla Kadir Has Üniversitesi kampüsünde yüz yüze gerçekleştirilecektir.
Google ADS Görüntülü Reklamlar Nedir?
Google ADS Görüntülü reklamlar, ürün veya hizmetlerinize yönelik olarak hazırlanmış görsel materyallerin yoğun olarak ziyaret edildiği web sitelerde reklam olarak yayınlanması durumudur.
ÇiçekSepeti İnfluencer Ajansı
ÇiçekSepetinin günümüzde kanaat önderliği görevi gören influencerlarla yaptığı ortak çalışma olan influencer marketing programı influencerlara birçok imkan sunmaya devam ediyor. Dijitalleşen dünyada pazarlama stratejilerinin en yenisi olan influencer marketing programları büyüyerek varlığını sürdürüyor.
ÇiçekSepeti Affiliate Programı Nedir?
ÇiçekSepeti Affiliate Partner Programı ile çiçeksepeti üzerinden sizlerde link vererek gelir elde edebilirsiniz. Hemen Affiliate programına kayıt olmak ve influencer olarak kazanç elde etmek istiyorsanız ajansımıza ulaşın.
Google ADS - Google Reklamları Nedir?
Google ADS eski adıyla Google ADWords, Google arama sonuçlarında, Google anlaşmalı olan bir çok sitede ve Youtube’da ürün ve hizmetleriniz yada markanızla alakalı olarak reklam vermenizi sağlayan dijital pazarlama araçlarından en önemlisidir.
Be İn Digital