Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Summer Startup Workshop 14 Haziran'da Başlıyor - KHAS
Kadir Has Üniversitesi Kariyer Ofisi ve Fullsepp işbiliğiyle ilk kez düzenlenen Summer Startup Workshop bu yaz 14 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında 7 atölye, birçok proje ve alanında uzman konuşmacıların katılımıyla Kadir Has Üniversitesi kampüsünde yüz yüze gerçekleştirilecektir.
Google ADS Görüntülü Reklamlar Nedir?
Google ADS Görüntülü reklamlar, ürün veya hizmetlerinize yönelik olarak hazırlanmış görsel materyallerin yoğun olarak ziyaret edildiği web sitelerde reklam olarak yayınlanması durumudur.
ÇiçekSepeti İnfluencer Ajansı
ÇiçekSepetinin günümüzde kanaat önderliği görevi gören influencerlarla yaptığı ortak çalışma olan influencer marketing programı influencerlara birçok imkan sunmaya devam ediyor. Dijitalleşen dünyada pazarlama stratejilerinin en yenisi olan influencer marketing programları büyüyerek varlığını sürdürüyor.
ÇiçekSepeti Affiliate Programı Nedir?
ÇiçekSepeti Affiliate Partner Programı ile çiçeksepeti üzerinden sizlerde link vererek gelir elde edebilirsiniz. Hemen Affiliate programına kayıt olmak ve influencer olarak kazanç elde etmek istiyorsanız ajansımıza ulaşın.
Google ADS - Google Reklamları Nedir?
Google ADS eski adıyla Google ADWords, Google arama sonuçlarında, Google anlaşmalı olan bir çok sitede ve Youtube’da ürün ve hizmetleriniz yada markanızla alakalı olarak reklam vermenizi sağlayan dijital pazarlama araçlarından en önemlisidir.
Sosyal Medya Danışmanlık Ajansı - VipotReklam
Sosyal medya kullanıcı sayısının her geçen gün artmasıyla doğru orantılı markaların sosyal medyaya verdikleri önem de gün geçtikçe artıyor. Rekabet piyasasında sosyal medyayı en etkin şekilde kullanmak isteyen markalar bir sosyal medya danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyuyor. Peki nedir bu sosyal medya danışmanlığı?
Reklam Danışmanlığı - VipotReklam - 05449516533
Reklam danışmanlığı kurum ve kuruluşunuz için nefes aldıran, gelişmeyi ve büyümeyi sağlayan bir yaşam koçu niteliği taşır. Şöyle Ki!
Reklam Ajansları Neler Yapar? (SPOT) - Reklam Ajansı Çeşitleri
Reklam Ajansları Ne Yapar? Reklam ajansları, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış pazarlama kampanyaları oluşturmak için çok çeşitli reklam stratejileri kullanır.
Oteller İçin İnstagram Rehberi
İnstagram,dünyanın en büyük ve en etkili sosyal ağlarından biridir. Şu anda bu popüler sosyal medya platformunda aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcı var – bunların üçte ikisinden fazlası 25-34 yaşında Peki?
16-MÜYAK Renklerin Paleti - Mühendislik ve Yönetim Akademisi Başlıyor!
Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonu Mühendislik ve Yönetim Akademisi bu sene “Renklerin Paleti” temasıyla 14-15 Mayıs’ta sizlerle.
Case Yıldız - Vaka Analizi Yarışması Başlıyor!
Case Yıldız’22 önceki sene olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek.
Arama Motoru(ağı) Reklamcılığı - Nedir ve Nasıl Çalışır?
Arama Motoru Reklamcılığı (kısaca: SEA), arama motoru pazarlamasının bir parçasıdır ve dolayısıyla çevrimiçi pazarlamanın ayrılmaz kaynağıdır . Arama ağı(motoru) reklamcılığı, çoğunlukla Google gibi arama motorlarının sonuç sayfalarında görüntülenen farklı türlerde yapılan ücretli reklamlardır.
Be İn Digital