Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
YouTube Reklamları - YouTube Reklam Ajansı
Dünyanın en büyük ikinci arama motorunda kitlelerin ilgisini çeken YouTube reklamları oluşturuyoruz. Araştırmadan kampanyalarınızı oluşturmaya, Google Data Studio'da ayrıntılı raporlamaya ve devam eden kampanya yönetimine kadar, işletmenizin YouTube reklamcılığında başarılı olması için ihtiyaç duyduğu dijital pazarlamayı sağlıyoruz.
İnstagram İnfluencer Nasıl Olunur?
Sosyal medya kullanımının katlanarak arttığı bir dünyada, birçok insan şüphesiz hızlı para kazanmanın kolay bir yolu olan influencer olmayı tercih ediyor. Peki İnstagramda nasıl influencer olunur
İnfluencer Nedir, Nasıl Olunur?
İnfluencer nasıl olunur? Günümüzde sosyal medyanın önemi arttı artık influencer kelimesini her yerde duymaya başladık peki? İnfluencer nasıl olunyor, influencer nasıl para kazanır şartları nelerdir
Google Ads Reklam Hesabının Askıya Alınması Hakkında
Google ADS askıya almanın olası bir nedeni, Sistemleri Atlatma Politikası ihlalidir. Bu durumda, ADS hesabınızı kurtarmak neredeyse imkansız olabiliyor.
Vipot Reklam - Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital pazarlamanın sunduğu birçok fayda ve strateji vardır. Dijital pazarlamanın, örneğin bir çevrimiçi pazarlama ajansı aracılığıyla sunduğu avantajların, tüm şirketlerin projelerine ve isteklerine uygulanabilmesi ilginçtir.
YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü KVK 24 - Ulusal Kalite Günleri Başlıyor
Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü ünvanına sahip Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün 24 yıldır düzenlediği Ulusal Kalite Günleri bu sene de birbirinden özel konuşmacılarıyla gençleri bir araya getirecek!
SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması - VipotAgency
Sosyal medya devamlı bir kitleye ulaşmak ve hitap etmekdir. SEO ise belirli kelimelerde web sitenizi kullanıcıların ziyaret etmesini sağlamaktır. Bu neden ile SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması önemi çok yüksek.
SEO Temellerinde Nasıl Uzman Olunur?
Bir işletme sahibiyseniz, pazarlama ve sosyal medya stratejinize odaklanmak için zaman ayırmak çok önemlidir.
Reklamlarım Etkin Yayınlanmıyor ve Görünmüyor Nasıl Çözülür? ADS
Yeni bir Google Ads reklam kampanyası oluşturdunuz ve yayınlanmadı halen hiçbir şey. kampanyanız henüz bir gösterim oluşturmadı. Daha fazla beklemek yerine, reklam kampanyanıza daha yakından bakmalısınız.
Performans Pazarlama Nedir?
Performans pazarlaması nedir: Bu çevrimiçi pazarlama modeli hakkında bilmeniz gereken her şey Digital Performance marketing
Trendyol Link Komisyon Oranları
Trendyol üzerinden link paylaşarak komisyon üzerinden kazanç sağlıyorsanız mutlaka doğru katagorileri belirlemeniz ve koleksiyona eklemeniz gerekir 20TL Bahçe ürünü link verip satış olduğunda %20 komisyon aldığınızı var sayarsak kazancınız 2tl olur.
 Do Follow, No Follow Link Nedir? - Backlink Linkleri
Dofollow, Nofollow Link nedir? Nofollow bağlantısı, arama motorlarına herhangi bir şey vermemeleri gerektiğini bildiren bir HTML özelliği türüdür demek doğrumudur siteler ve google için önemi nedir?
Be İn Digital