Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Oteller İçin İnstagram Rehberi
İnstagram,dünyanın en büyük ve en etkili sosyal ağlarından biridir. Şu anda bu popüler sosyal medya platformunda aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcı var – bunların üçte ikisinden fazlası 25-34 yaşında Peki?
16-MÜYAK Renklerin Paleti - Mühendislik ve Yönetim Akademisi Başlıyor!
Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonu Mühendislik ve Yönetim Akademisi bu sene “Renklerin Paleti” temasıyla 14-15 Mayıs’ta sizlerle.
Case Yıldız - Vaka Analizi Yarışması Başlıyor!
Case Yıldız’22 önceki sene olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek.
Arama Motoru(ağı) Reklamcılığı - Nedir ve Nasıl Çalışır?
Arama Motoru Reklamcılığı (kısaca: SEA), arama motoru pazarlamasının bir parçasıdır ve dolayısıyla çevrimiçi pazarlamanın ayrılmaz kaynağıdır . Arama ağı(motoru) reklamcılığı, çoğunlukla Google gibi arama motorlarının sonuç sayfalarında görüntülenen farklı türlerde yapılan ücretli reklamlardır.
YouTube Reklamları - YouTube Reklam Ajansı
Dünyanın en büyük ikinci arama motorunda kitlelerin ilgisini çeken YouTube reklamları oluşturuyoruz. Araştırmadan kampanyalarınızı oluşturmaya, Google Data Studio'da ayrıntılı raporlamaya ve devam eden kampanya yönetimine kadar, işletmenizin YouTube reklamcılığında başarılı olması için ihtiyaç duyduğu dijital pazarlamayı sağlıyoruz.
İnstagram İnfluencer Nasıl Olunur?
Sosyal medya kullanımının katlanarak arttığı bir dünyada, birçok insan şüphesiz hızlı para kazanmanın kolay bir yolu olan influencer olmayı tercih ediyor. Peki İnstagramda nasıl influencer olunur
İnfluencer Nedir, Nasıl Olunur?
İnfluencer nasıl olunur? Günümüzde sosyal medyanın önemi arttı artık influencer kelimesini her yerde duymaya başladık peki? İnfluencer nasıl olunyor, influencer nasıl para kazanır şartları nelerdir
Google Ads Reklam Hesabının Askıya Alınması Hakkında
Google ADS askıya almanın olası bir nedeni, Sistemleri Atlatma Politikası ihlalidir. Bu durumda, ADS hesabınızı kurtarmak neredeyse imkansız olabiliyor.
Vipot Reklam - Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital pazarlamanın sunduğu birçok fayda ve strateji vardır. Dijital pazarlamanın, örneğin bir çevrimiçi pazarlama ajansı aracılığıyla sunduğu avantajların, tüm şirketlerin projelerine ve isteklerine uygulanabilmesi ilginçtir.
YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü KVK 24 - Ulusal Kalite Günleri Başlıyor
Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü ünvanına sahip Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün 24 yıldır düzenlediği Ulusal Kalite Günleri bu sene de birbirinden özel konuşmacılarıyla gençleri bir araya getirecek!
SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması - VipotAgency
Sosyal medya devamlı bir kitleye ulaşmak ve hitap etmekdir. SEO ise belirli kelimelerde web sitenizi kullanıcıların ziyaret etmesini sağlamaktır. Bu neden ile SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması önemi çok yüksek.
SEO Temellerinde Nasıl Uzman Olunur?
Bir işletme sahibiyseniz, pazarlama ve sosyal medya stratejinize odaklanmak için zaman ayırmak çok önemlidir.
Be İn Digital