Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Sosyal Medya Danışmanlık Ajansı - VipotReklam
Sosyal medya kullanıcı sayısının her geçen gün artmasıyla doğru orantılı markaların sosyal medyaya verdikleri önem de gün geçtikçe artıyor. Rekabet piyasasında sosyal medyayı en etkin şekilde kullanmak isteyen markalar bir sosyal medya danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyuyor. Peki nedir bu sosyal medya danışmanlığı?
Reklam Danışmanlığı - VipotReklam - 05449516533
Reklam danışmanlığı kurum ve kuruluşunuz için nefes aldıran, gelişmeyi ve büyümeyi sağlayan bir yaşam koçu niteliği taşır. Şöyle Ki!
Reklam Ajansları Neler Yapar? (SPOT) - Reklam Ajansı Çeşitleri
Reklam Ajansları Ne Yapar? Reklam ajansları, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış pazarlama kampanyaları oluşturmak için çok çeşitli reklam stratejileri kullanır.
Oteller İçin İnstagram Rehberi
İnstagram,dünyanın en büyük ve en etkili sosyal ağlarından biridir. Şu anda bu popüler sosyal medya platformunda aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcı var – bunların üçte ikisinden fazlası 25-34 yaşında Peki?
16-MÜYAK Renklerin Paleti - Mühendislik ve Yönetim Akademisi Başlıyor!
Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonu Mühendislik ve Yönetim Akademisi bu sene “Renklerin Paleti” temasıyla 14-15 Mayıs’ta sizlerle.
Case Yıldız - Vaka Analizi Yarışması Başlıyor!
Case Yıldız’22 önceki sene olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek.
Arama Motoru(ağı) Reklamcılığı - Nedir ve Nasıl Çalışır?
Arama Motoru Reklamcılığı (kısaca: SEA), arama motoru pazarlamasının bir parçasıdır ve dolayısıyla çevrimiçi pazarlamanın ayrılmaz kaynağıdır . Arama ağı(motoru) reklamcılığı, çoğunlukla Google gibi arama motorlarının sonuç sayfalarında görüntülenen farklı türlerde yapılan ücretli reklamlardır.
YouTube Reklamları - YouTube Reklam Ajansı
Dünyanın en büyük ikinci arama motorunda kitlelerin ilgisini çeken YouTube reklamları oluşturuyoruz. Araştırmadan kampanyalarınızı oluşturmaya, Google Data Studio'da ayrıntılı raporlamaya ve devam eden kampanya yönetimine kadar, işletmenizin YouTube reklamcılığında başarılı olması için ihtiyaç duyduğu dijital pazarlamayı sağlıyoruz.
İnstagram İnfluencer Nasıl Olunur?
Sosyal medya kullanımının katlanarak arttığı bir dünyada, birçok insan şüphesiz hızlı para kazanmanın kolay bir yolu olan influencer olmayı tercih ediyor. Peki İnstagramda nasıl influencer olunur
İnfluencer Nedir, Nasıl Olunur?
İnfluencer nasıl olunur? Günümüzde sosyal medyanın önemi arttı artık influencer kelimesini her yerde duymaya başladık peki? İnfluencer nasıl olunyor, influencer nasıl para kazanır şartları nelerdir
Google Ads Reklam Hesabının Askıya Alınması Hakkında
Google ADS askıya almanın olası bir nedeni, Sistemleri Atlatma Politikası ihlalidir. Bu durumda, ADS hesabınızı kurtarmak neredeyse imkansız olabiliyor.
Vipot Reklam - Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital pazarlamanın sunduğu birçok fayda ve strateji vardır. Dijital pazarlamanın, örneğin bir çevrimiçi pazarlama ajansı aracılığıyla sunduğu avantajların, tüm şirketlerin projelerine ve isteklerine uygulanabilmesi ilginçtir.
Be İn Digital