Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti - Sosyal Medya Ajans Fiyatları
Sosyal Medya Ajanslarının fiyatları anlaşacağınız sosyal medya yönetim paketlerine göre değişiklik göstermektedir 1000 TL başlayarak 5000 TL kadar çıkan sosyal medya danışmanlık ücretleri bulunmaktadır. Sosyal Medya Ajanslarının fiyat teklifleri profesyonel ajanslar için 2000 TL - 5000 TL arasındadır. Peki Fiyatlar nasıl belirleniyor?
Web Tasarım ve Yazılım Ajansı - VipotReklam
Profesyonel Web Ajansı ile kurumsal web tasarım hizmetini profesyoneller ile yaşayın. Organik SEO uyumlu tasarımlar ile şirketiniz sektörde fark oluştursun 7/24 Destek Hizmeti
Web Site İçin Fotoğraf Nasıl Seçilir?
Web siteniz için fotoğraf seçmek göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak bu, bir projenin en sonunda yapılması bir kenara atılması gereken bir şey değildir. İyi bir fotoğraf seçmek için zaman ayırmak sitenizin deneyimini geliştirecek ve markanıza olan güveni artıracaktır.
Trendyol İnfluencer Link Paylaşım Başvurusu Nasıl Yapılır
Trendyol başvuru yaparak link paylaşımı ile para kazanma nasıl yapılır başvuru süreci için gerekli koşul ve şartlar nelerdir.
Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır? Google Benim İşletmem Kayıt
Google işletme ekleme “Google Benim İşletmem” ile ücretsiz olarak yapılabilir.
Google ADS Reklam Kurulurken En Çok Yapılan Hatalar
Doğru kullanımda sizi çok iyi sonuçlara ulaştıran Google Ads, hatalı ve işlevsiz kullanımlar sonucu sizin için maliyetli ve verimsiz bir reklam sürecine yol açabilir. Google Ads’te en sık yapılan hataların neler olduğunu yazımızda ele almaya çalıştık.
Online Satış Sitesi Kurmak İçin Yapmanız Gerekenler Ve İstenen Belgeler
E-Ticaret, Online Satış sitesi kurabilmek için gerek duyulan resmî prosedürler, web sitesi çeşitleri, web sitelerinde bulunması gereken özellikler, e ticaret sitelerinin avantajlarını sizlerle paylaştık.
Sosyal Medya ve Uygulama Geliştiricileri İçin Kazanç İstisnası Kanunu
Sosyal medyadan gelir elde edenler için vergi 1 Ocak'ta başladı peki kimler nelerden faydalanıyor ve kimleri kapsıyor neler yapılmalı
360 Derece Dijital Reklam Ajansı Neler Sunar?
360 derece reklam ajansları bir işletmenin ya da markanın, ürüne ya da hizmete dair özelliklere dayanarak stratejik tekniklerden yararlanır, işletme içinde ve dışında markaya dair bir bütünlük oluşturarak müşterilerine ulaştıracağı mesajları tasarlar ve yayılmasına aracılık eder.
Marka Bilinirliği Nasıl Artırılır?
Marka Bilinirliği çok önemli. Hakkınızda daha çok konuşulsun, tavsiye edilsin, sürekli yeni müşteri akışı olsun istiyorsanız markanızı ön plana çıkarıp akılda kalıcılığını ve güven algısını oluşturacak çalışmaları başlatmanız gerekiyor
Google ADS Bütçenizi Nasıl Yönetebilirsiniz?
Google ADS bütçe yönetiminin doğru şekilde yapılmaması durumunda daha fazla bütçe ayrılmasına neden olabilir bütçenizi nasıl korumanız gerektiğini 7 madde açıklamaya çalıştık
Hedef Kitle Nedir Nasıl Belirlenir?
Eskiden ürün az, insan çoktu. İnsanlar olanla yetinmek zorundaydı. Anlayacağınız üzere bu yüzden pazarlama da ürün odaklıydı, insan odaklı değil.
Be İn Digital