Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü KVK 24 - Ulusal Kalite Günleri Başlıyor
Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü ünvanına sahip Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün 24 yıldır düzenlediği Ulusal Kalite Günleri bu sene de birbirinden özel konuşmacılarıyla gençleri bir araya getirecek!
SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması - VipotAgency
Sosyal medya devamlı bir kitleye ulaşmak ve hitap etmekdir. SEO ise belirli kelimelerde web sitenizi kullanıcıların ziyaret etmesini sağlamaktır. Bu neden ile SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması önemi çok yüksek.
SEO Temellerinde Nasıl Uzman Olunur?
Bir işletme sahibiyseniz, pazarlama ve sosyal medya stratejinize odaklanmak için zaman ayırmak çok önemlidir.
Reklamlarım Etkin Yayınlanmıyor ve Görünmüyor Nasıl Çözülür? ADS
Yeni bir Google Ads reklam kampanyası oluşturdunuz ve yayınlanmadı halen hiçbir şey. kampanyanız henüz bir gösterim oluşturmadı. Daha fazla beklemek yerine, reklam kampanyanıza daha yakından bakmalısınız.
Performans Pazarlama Nedir?
Performans pazarlaması nedir: Bu çevrimiçi pazarlama modeli hakkında bilmeniz gereken her şey Digital Performance marketing
Trendyol Link Komisyon Oranları
Trendyol üzerinden link paylaşarak komisyon üzerinden kazanç sağlıyorsanız mutlaka doğru katagorileri belirlemeniz ve koleksiyona eklemeniz gerekir 20TL Bahçe ürünü link verip satış olduğunda %20 komisyon aldığınızı var sayarsak kazancınız 2tl olur.
 Do Follow, No Follow Link Nedir? - Backlink Linkleri
Dofollow, Nofollow Link nedir? Nofollow bağlantısı, arama motorlarına herhangi bir şey vermemeleri gerektiğini bildiren bir HTML özelliği türüdür demek doğrumudur siteler ve google için önemi nedir?
Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti - Sosyal Medya Ajans Fiyatları
Sosyal Medya Ajanslarının fiyatları anlaşacağınız sosyal medya yönetim paketlerine göre değişiklik göstermektedir 2500 TL başlayarak 15000 TL kadar çıkan sosyal medya danışmanlık ücretleri bulunmaktadır. Sosyal Medya Ajanslarının fiyat teklifleri profesyonel ajanslar için 4000 TL - 15000 TL arasındadır. Peki Fiyatlar nasıl belirleniyor?
Web Tasarım ve Yazılım Ajansı - VipotReklam
Profesyonel Web Ajansı ile kurumsal web tasarım hizmetini profesyoneller ile yaşayın. Organik SEO uyumlu tasarımlar ile şirketiniz sektörde fark oluştursun 7/24 Destek Hizmeti
Web Site İçin Fotoğraf Nasıl Seçilir?
Web siteniz için fotoğraf seçmek göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak bu, bir projenin en sonunda yapılması bir kenara atılması gereken bir şey değildir. İyi bir fotoğraf seçmek için zaman ayırmak sitenizin deneyimini geliştirecek ve markanıza olan güveni artıracaktır.
Trendyol İnfluencer Link Paylaşım Başvurusu Nasıl Yapılır
Trendyol başvuru yaparak link paylaşımı ile para kazanma nasıl yapılır başvuru süreci için gerekli koşul ve şartlar nelerdir.
Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır? Google Benim İşletmem Kayıt
Google işletme ekleme “Google Benim İşletmem” ile ücretsiz olarak yapılabilir.
Be İn Digital