Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Dijital Blog
Buradasınız: Anasayfa / Dijital Blog
Dijital Blog
Dijital haberler için gözatabilirsiniz
Metin Yazarı Nasıl Olunur! Kreatif metin yazarı! Yaratıcı Metin Nasıl Yazılır
Metin yazarı olabilmek için mezuniyet gerekmemekle birlikte bu alanda çalışanların çoğunun üniversitelerin Edebiyat, İletişim ya da tarih Fakültelerinden mezun kişiler olduğu söyleyebiliriz. Metin yazarlığı için temel nitelikleri taşıyan herkes metin yazarlığı yapabilir.
AMP Nedir? AMP Neden önemlidir - SEO AMP ETKİSİ
Bu yeniliklerden birisi de web sitelerinin telefonla girişler için hızlandırma ve iyileştirme sağlayan AMP’nin tam adı Accelerated Mobile Pages’in Türkçe manasıyla ‘Hızlandırılmış Mobil Sayfalar’dır.
Ads Arama Uzantıları Nedir? Google Ads Telefon Uzantısı
Arama uzantıları, Google arama motorunda vereceğiniz reklamlara, şirketinizin telefon numarasını eklemenize imkân tanıyan bir Google reklam özelliğidir.
Google ADS Nasıl Kullanmalıyız?
Bilindiği gibi Google üzerinde yapılan aramalar hedefe odaklı bir reklam stratejisi gelişmesine neden oldu ve Google AdWords reklam şekli doğdu
Organik SEO Yükselmesi Neden Önemli? Organik SEO
İyi bir dijital pazarlama yapmak için seo en önemli çalışma alanlarından biridir. Gelin, SEO çalışmaları ile web sitenizi birlikte organik olarak en üst sıralara çıkaralım.
Kurumsal SEO Danışmanlığı - SEO Ajansı
Seo Ajansı İnternet sitenizi kod ve tasarım olarak bütün yönüyle profesyonel olarak ele alır ve inceler. SEO yani arama motorlarının sitelere göndermiş olduğu bot yazılımlara uygun olup olmadığını analiz eder.
Vipot Reklam Danışmalık - Google PARTNER Ajansı
Vipot Reklam Google Ads Partner ajansı, Google İş Ortağı Ajans Reklam verenlerin büyüyerek reklamlarda başarılı olmalarına yardım edecek araçları, kaynakları ve uzman desteği ile kendilerine destek sağlamaktadır.
Reklamlarımda arama dizini yönlendirme ve kaydetme izinleri uyarısı Nedir? Nasıl Çözülür!
Reklamlarımda arama dizini yönlendirme ve kaydetme izinleri uyarısı aldıysanız yapmanız gerekenler çok kolaydır.
Grafik Tasarım 2022 Yılı Fiyatları Nedir? Ajans Tasarım Fiyatları
2022 yılında dijital reklam ve tasarım ajansları ayrıca grafik tasarımcılar ekte belirtilen ücretlerinden hizmet vermektedir. İşletmenize özel grafik tasarım fiyat listesi oluşturabilirsiniz.
Geçersiz tıklamalarla ilgili sorunları giderme yöntemleri nedir
Google'ın, geçersiz tıklamaları veya gösterimleri belirlemek, raporlamak ve sistemimiz bunların gerçekleşmiş olabileceğini tespit ettiği anda önlem almak için kullandığı gelişmiş izleme ve saptama sistemleri vardır.
Türkiye'nin İnfluencer Ajansıyız Afiiliate Programına Ajans Kaydınızı Yapın
Affiliate Marketing, işlem başına maliyeti baz alır ve markanın ürün veya hizmetinin tanıtımını Influencer, blogger, vlogger gibi kendi network ağına sahip olan kişiler üzerinden yaptırıp, bu kişilerin tanıtımlarını satışa çevirebilmesini istemektedir. Komisyon bazlı bir marketing çalışmasıdır. Markalar ürün veya hizmetlerinin kendi kâr marjına göre, satış ortaklığı yaptığı kişiler ile komisyon karşılığında iş birliği yapar.
Ads Saldırı Engelleme Google Ads Sahte Tıklama Engelleme
Google Ads Sahte Tıklamalarınızı Engelliyoruz Ads saldırı ve Tıklama Engelleme Hizmeti
Be İn Digital