Dijital Reklam Ajansı | VipotReklam
EnglishTurkish
EnglishTurkish
Google Reklam Yönetimi Ve Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Ajans Hizmetlerimiz
Google Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı
Google Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı

Google Ads Nedir? (Arama ağı ve görüntülü reklamlar)

Size yeni potansiyel müşteriler kazandıran, anahtar kelimeler satın alarak Google aramalarında üst sıralarda görünmenizi sağlayan Google arama motorunun ücretli servisidir. Google Ads, Google reklam verme konusunda arama ortakları ve içerik ağında reklam yapabilmemizi sağlayan bir reklam sistemidir.

Google Reklam Verme Hizmeti nedir?

İnternet sitelerinin hızlı tanıtılmasını sağlayan Google arama motoruna işiniz için ücretli reklamlar vermeniz konusunda alabileceğiniz bir Google danışmanlık modelidir. Bu modelde size en doğru anahtar kelimeleri seçebilmeniz için yol gösteriyor, Google masraflarınızı minimum düzeyde tutup en etkili tanıtımı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Google reklam hizmetleri şimdi tam size göre !

Google Reklam Ver

google reklam ver


google reklam verme

Google Ads ile doğru kullanıcılara ulaşın

Reklam Yönetimi Teklifi Alın

Veya hesabınızı oluştururken yardım almak için bizi arayın.

 

0544 951 65 33  

HEMEN GOOGLE'E REKLAM VERMEYE BAŞLAYIN.

YENİ REKLAM VEREN İŞLETMELERE 5500TL HEDİYE REKLAM BÜTÇESİ

Ürünlerinizle ilgili yapılan aramalarda aşağıdaki örnekte olduğu gibi ilk sayfada çıkın.Google reklam ajansıGoogle reklam ajansi

REKLAM TÜRLERİ
-Telefon Et Reklamları
-Web Site Reklamları
-Gmail Reklamları
-Youtube Reklamları
-Alışveriş Reklamları
-Metin Reklamları
-Harita Reklamları

Google Ads size ne kazandırır?

  • – Kısa zamanda Google aramalarında üst sırada olmayı.
  • – Markanızı hızlı ve kolay tanıtabilme avantajını.
  • – Yeni potansiyel müşterilerinizin sizi bulabilmesini.
  • - Arama motorlarına uygun olarak düzenlenen web siteniz sayesinde iş potansiyeliniz artış gösterecektir.
  • - 7 gün 24 saat reklamınızı yapacak ve sınırsız bir reklam aracı olduğundan görünürlük açısından her hangi bir zamanlamaya bağlı kalmanıza yol açmaz.
  • - Kaliteli ve kullanışlı verilen bir reklam sonrası bu ve bunun gibi birçok avantaj sizleri bekliyor olacak.

Google Ads reklamları için ne kadar bütçe ayırmalı?

Bu tamamen size bağlı bir şey , ne kadar çok anahtar kelimede üst sıralarda olmak istiyorsanız Google reklam hizmetlerinde maliyette o oranda yükselecektir. Tercih ve sıralamalara göre düzenlenmiş birçok paket ile her bütçeye uygun paketlere bize ulaşarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda talebinde bulunduğunuz özel paket istekleri doğrultusunda da çalışmalarımız mevcut durumdadır. Google reklam verme konusunda tıklama başına ne kadar bütçe ayrılırsa iş potansiyeliniz ve kazancınız aynı oranda artış gösterecektir.

Google Reklam Hizmetleri kimler tercih etmeli?

Aslına bakılırsa Ads reklamları potansiyel bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen bütün iş sahipleri açısından tercih edilebilir bir fırsat halindedir. Google reklam vermenin faydaları esnekliği ile aynı orandadır. Sonsuz bir kitlesi ve getirisi olduğundan sizlere çok farklı seçenekler sunar. Ve bu sayede kampanya ve reklamlarınızı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye sunabilirsiniz.

Neden İnternet Reklamcılığı?

Analizlere göre kullanıcıların %83'ü ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapmaktadır.

Google Reklam Ver - Google Reklam Ajansı

PARTNER AJANS İLE ÇALIŞMANIN AYRICALIKLARINDAN YARARLANIN

Google İş Ortağı rozetine eklenen özellik, işletmelerin kendi özel ihtiyaçları için doğru iş ortağı ajansı belirlemesine yardımcı olmak için tasarlandı. Google Premier İş Ortağı ajanslar, Arama, Mobil, Video, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Google Analytics IQ, Mobil Siteler ve Dijital Satış olmak üzere 8 alanda uzmanlık kazanabiliyor. VipotReklam tüm uzmanlıklara sahip sayılı ajanslar arasındadır. Vipot’un Oyunu değişitiren reklam çözümleri ile daha verimli kampanyalar elde edin.

Reklamlarınızı Google Ürün Uzmanlarımız Yönetsin!

Doğru reklam ve doğru reklam stratejeleri ile daima kazanın reklamınız ilk sayfada ve üst konumda olsun bütçeniz daha düşük harcamalar yapsın ürün uzmanlarımız ile hemen görüşme planlayın!

Google Reklam Ajansı

Be İn Digital