Dijital Pazarlama (Seo, Sem) Reklam
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Dijital Pazarlama (SEO, SEM) Reklam
Dijital Pazarlama (SEO, SEM) Reklam

Dijital Pazarlama nedir?

Dijital pazarlama, bir ürün ya da hizmetin dijital teknolojilerin kullanımı vasıtasıyla (en yaygını olan platformlarda internet üzerinden) pazarlanmasına verilen isimdir. Dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu (SEO), tıklama başına maliyet ile çalışan arama motoru reklamcılığı, internet reklamcılığı, sosyal medya reklamcılığı ve daha birçok farklı kanaldan oluşan büyük bir dijital ağın kullanılmasıyla pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Yeni dünya'da dijital pazarlama, geleneksel pazarlama kanallarına kıyasla, daha iyi ölçülebilir olması, hızlı ve veriye dayalı hareket alanı sağlaması gibi birçok açıdan, küçük ya da büyük ölçekli tüm işletmelere önemli rekabet avantajı sağlamaktadır. Deneyimli ürün uzmanlarının ve danışmanların yönetiminde, doğru kullanıldığında tüm dijital pazarlama faaliyetleri, küçük ya da büyük ölçekli tüm işletmelerin pazarlama ve satış hedeflerine ulaşmasında kritik rol oynuyor. Dijital pazarlama ajansları da bu doğrultuda somut deneyimler sunabilmeli ve bütçeyi doğru şekilde yönetebilmelidir.

Günümüzde en çok kullanılan dijital pazarlama kanalları nelerdir?
En yaygın olarak kullanılan dijital pazarlama kanalları;

  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)

  • Arama motoru pazarlaması (SEM)

  • Sosyal medya reklamları

  • E-posta pazarlaması

  • İçerik pazarlaması

  • Video reklamcılığı

  • Google reklam (ADS)

Firmaların, ihtiyaçlarına göre bu liste uzayabilmektedir.

Vipot Reklam Danışmanlık olarak 1000 üstünde firmaya dijital pazarlama konusunda destek vermekteyiz bu açıdan sektörleri çok iyi tanıyor ve raporluyoruz firmanız için gerekli tüm yol haritasını sizin için dijital olarak çıkarıyor ve eksiklerinizi tüm yönleri ile gideriyoruz.

Ajansımızda Metin ve makele yazarımız, Google ürün uzmanlarımız, Tecrübeli grafikerlerimiz işletmeniz için en doğru stratejiyi oluşturmaktadır. Ayrıca aylık online yaptığımız toplantılar ile sizleri daha net bilgilendirme yaparak hayata geçirilmesi gereken projeleri daha iyi anlıyoruz.

Teklif Formu

Whatsapp Ulaşın

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
WhatsApp